Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Inter Electronics jest dynamicznie rozwijającą się firmą na polskim rynku. Od początku działalności firma koncentruje się na tworzeniu precyzyjnych i wydajnych systemów elektronicznych. Stawiamy na rozwój i dlatego głównym naszym celem jest wprowadzanie nowych technologii oraz udoskonalanie obecnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu oferowane przez Inter Electronics rozwiązania są niezawodne, innowacyjne i jednocześnie bardziej atrakcyjne cenowo od analogicznych produktów konkurencji.

Produkowane obecnie przez nas sterowniki kotła centralnego ogrzewania oparte są o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną pomoc i doradztwo podczas instalacji. Na produkty udzielamy 30-miesięcznej gwarancji, dodatkowo zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Każdy z naszych produktów na życznie klienta może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb zarówno od strony graficznej jak i konstrukcyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.